ПРОФЕСИОНАЛЕН АКУМУЛАТОРЕН РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР EINHELL TP-CS 18/165 Li BL
Код: 242243





Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 165 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 59 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от4.68 €
/
9.15лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TP-CS 18/165 Li BL |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ЗАРЯДНО | Не |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 165 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 5000 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 20.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 59 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА | 44 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825677881 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























