ПРОФЕСИОНАЛЕН АКУМУЛАТОРЕН РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР EINHELL TP-CS 18/165 Li BL
Code: 242243





The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- OUTER DIAMETER OF DISC : 165 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 59 мм
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from4.68 €
/
9.15лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TP-CS 18/165 Li BL |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CHARGER | No |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 165 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 5000 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 20.0 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 59 мм |
| CUTTING DEPTH AT 45 DEGREES | 44 мм |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825677881 |
No documents were found for this product

English 





























