НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР ЗА РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ RAIDER RD-CM11
Код: 240685
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 2600 W
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 355 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 100 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.06 €
/
5.98лв.
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-CM11 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2600 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 355 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 3900 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 25.4 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 100 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 10.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972032095 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















