НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР ЗА РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ RAIDER RD-CM11
Code: 240685
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2600 W
- OUTER DIAMETER OF DISC : 355 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 100 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from3.06 €
/
5.98лв.
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-CM11 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 2600 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 355 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 3900 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 25.4 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 100 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 10.500 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972032095 |
No documents were found for this product

English 





















