НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР RAIDER PRO RDP-MS12
Код: 231724
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 2100 W
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 305 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от10.61 €
/
20.75лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.09€
/
10х54.94лв.
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-MS12 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2100 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 305 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 3800 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 30.0 мм |
| ЛАЗЕРНА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 23.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972027916 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





































