НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР RAIDER PRO RDP-MS12
Code: 231724
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2100 W
- OUTER DIAMETER OF DISC : 305 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from10.61 €
/
20.75лв.
Interest, fees and APR

10х28.09€
/
10х54.94лв.
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-MS12 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 2100 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 305 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 3800 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 30.0 мм |
| LASER | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 23.800 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972027916 |
No documents were found for this product

English 





































