НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР DAEWOO DAMS255CS
Код: 224363
От брошурата
Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
DAEWOO НАСТ. ЦИРК. С ИЗТЕГЛЯНЕ,255MM
В наличност
Кратко описание
  • КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1800 W
  • ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 255 мм
  • ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 72 мм
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от6.04
/
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
/
Количество
Точно рязане и прецизни резултати за взискателните хоби ентусиасти
Впечатляваща производителност и справяне с широк набор от задачи
Циркулярът е оборудван с 1800W мотор и скорост от 5000 оборота в минута, което му позволява да реже на дълбочина до 72 мм при ъгъл от 90 градуса, и на дълбочина до 40 мм при ъгъл от 45 градуса. Разполага и с диск за рязане с диаметър от 255 мм с 48 карбидни зъба, което го прави идеален за справяне и с най- взискателните задачи.
Чисто и подредено работно място
DAMS255CS е оборудван с два удължителя, с които работната дължина може да се удължи до 700 мм. Ергономична D-образна дръжка и двойна скала за скосяване за по-прецизна настройка и регулиране на ъгъла на накланяне на главата. Циркуляра пристига и с удобна и практична чанта, която гарантира, че работното място остава чисто и подредено.
МаркаDAEWOO
МОДЕЛ
DAMS255CS
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
ЕЛЕКТРИЧЕСКО
КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ
1800 W
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА
255 мм
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА
30.0 мм
ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА
72 мм
ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА
40 мм