НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР DAEWOO DAMS255CS
Code: 224363
From the brochure
The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
DAEWOO НАСТ. ЦИРК. С ИЗТЕГЛЯНЕ,255MM
In stock
Short Description
  • POWER CONSUMPTION : 1800 W
  • OUTER DIAMETER OF DISC : 255 мм
  • CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 72 мм
Free delivery
See credit plans
from6.04
/
11.81лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х16.00
/
Price:  159.99 / 312.91 лв.
Quantity
Точно рязане и прецизни резултати за взискателните хоби ентусиасти
Впечатляваща производителност и справяне с широк набор от задачи
Циркулярът е оборудван с 1800W мотор и скорост от 5000 оборота в минута, което му позволява да реже на дълбочина до 72 мм при ъгъл от 90 градуса, и на дълбочина до 40 мм при ъгъл от 45 градуса. Разполага и с диск за рязане с диаметър от 255 мм с 48 карбидни зъба, което го прави идеален за справяне и с най- взискателните задачи.
Чисто и подредено работно място
DAMS255CS е оборудван с два удължителя, с които работната дължина може да се удължи до 700 мм. Ергономична D-образна дръжка и двойна скала за скосяване за по-прецизна настройка и регулиране на ъгъла на накланяне на главата. Циркуляра пристига и с удобна и практична чанта, която гарантира, че работното място остава чисто и подредено.
BrandDAEWOO
MODEL
DAMS255CS
POWER SUPPLY TYPE
ELECTRICAL
POWER CONSUMPTION
1800 W
OUTER DIAMETER OF DISC
255 мм
IDLE SPEED 1/min
DIAMETER OF DISC INNER HOLE
30.0 мм
CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES
72 мм
CUTTING DEPTH AT 45 DEGREES
40 мм