НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР BOSCH PROFESSIONAL GTS 254
Код: 222994
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1800 W
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 254 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 80 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GTS 254 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1800 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 254 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 4300 |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 30.0 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 80 мм |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 45 ГРАДУСА | 55 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 24.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 4059952585208 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























