НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР BOSCH PROFESSIONAL GTS 254
Code: 222994
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1800 W
- OUTER DIAMETER OF DISC : 254 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 80 мм
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GTS 254 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1800 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 254 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 4300 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 30.0 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 80 мм |
| CUTTING DEPTH AT 45 DEGREES | 55 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 24.400 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 4059952585208 |
No documents were found for this product

English 





























