- DuraPlus™ устойчиви на пробиване, UV устойчиви странични стени - надеждни срещу тежест, напрежение и движение.
- Басейнът е с капацитет от 3638L при 80% обем.
- Клапан за източване: с възможност за свързване към градински маркуч
- Изводи за монтаж на филтърна система /не е включена в този комплект - закупува се отделно/.
- Лесно раздуване за съхранение извън сезона.
БАСЕЙН Ф305X76CM BESTWAY 57266
Код: 491647
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : НАДУВАЕМИ
- ДИАМЕТЪР : 305 см
- ВИСОЧИНА : 76.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 3800.00 L
Доставка:
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 57266 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | НАДУВАЕМИ |
| ДИАМЕТЪР | 305 см |
| ВИСОЧИНА | 76.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 3800.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 7.460 kg |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Не |
| EAN | 6942138928778 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















