- DuraPlus™ устойчиви на пробиване, UV устойчиви странични стени - надеждни срещу тежест, напрежение и движение.
- Басейнът е с капацитет от 3638L при 80% обем.
- Клапан за източване: с възможност за свързване към градински маркуч
- Изводи за монтаж на филтърна система /не е включена в този комплект - закупува се отделно/.
- Лесно раздуване за съхранение извън сезона.
БАСЕЙН Ф305X76CM BESTWAY 57266
Code: 491647
In stock
Short Description
- POOL TYPE : INFLATABLE
- DIAMETER : 305 см
- HEIGHT : 76.00 см
- CAPACITY LITERS : 3800.00 L
Shipping:
| Brand | BESTWAY |
| MODEL | 57266 |
| POOL TYPE | INFLATABLE |
| DIAMETER | 305 см |
| HEIGHT | 76.00 см |
| CAPACITY LITERS | 3800.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 7.460 kg |
| FILTER PUMP | No |
| EAN | 6942138928778 |
No documents were found for this product

English 




















