БАСЕЙН ДЕТСКИ 277X221X137CM INTEX 57195NP
Код: 244499
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : ДЕТСКИ
- ДЪЛЖИНА : 227.00 см
- ШИРИНА : 221.00 см
- ВИСОЧИНА : 137.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 830.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от5.21 €
/
10.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.80€
/
10х26.99лв.
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 57195NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЕТСКИ |
| ДЪЛЖИНА | 227.00 см |
| ШИРИНА | 221.00 см |
| ВИСОЧИНА | 137.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 830.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪС СЕННИК |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941057430492 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















