БАСЕЙН ДЕТСКИ 277X221X137CM INTEX 57195NP
Code: 244499
In stock
Short Description
- POOL TYPE : CHILDREN'S
- LENGTH : 227.00 см
- WIDTH : 221.00 см
- HEIGHT : 137.00 см
- CAPACITY LITERS : 830.00 L
Shipping:
See credit plans
from5.21 €
/
10.19лв.
Interest, fees and APR

10х13.80€
/
10х26.99лв.
| Brand | INTEX |
| MODEL | 57195NP |
| POOL TYPE | CHILDREN'S |
| LENGTH | 227.00 см |
| WIDTH | 221.00 см |
| HEIGHT | 137.00 см |
| CAPACITY LITERS | 830.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЪС СЕННИК |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6941057430492 |
No documents were found for this product

English 


















