- Удобен, правоъгълен надуваем басейн с красиви илюстрации на тропически риф.
- Конструкцията му е изчислена да се използва едновременно от няколко души.
- Вместимост 1020L.
- Има широки надуваеми стени, които осигуряват по-голяма сигурност и удобство по време на къпане.
- Басейнът е изработен от висококачествен винил с три въздушни камери, всяка с комбиниран клапан за бързо надуване и спадане.
- Басейнът има специален изпускателен клапан, с който можете да подменяте и освежавате периодично водата.
- За да надуете по-бързо и леcно басейна, Bи е необходима помпа (продава се отделно).
- За да се избегне cпуквaнe се пpeпopъчвa пocтaвянeтo нa бaceйнa въpху пoдлoжкa зa бaceйн (продава се отделно).
БАСЕЙН 305X183X56CM INTEX 58485NP
Код: 120695






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : НАДУВАЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 305.00 см
- ШИРИНА : 183.00 см
- ВИСОЧИНА : 56.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 1020.00 L
Доставка:
Цена: 63.91 €31.95 € / 62.49 лв.
Спести: 50 %
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 58485NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА | НАДУВАЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 305.00 см |
| ШИРИНА | 183.00 см |
| ВИСОЧИНА | 56.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 1020.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| EAN | 6941057454856 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















