- Удобен, правоъгълен надуваем басейн с красиви илюстрации на тропически риф.
- Конструкцията му е изчислена да се използва едновременно от няколко души.
- Вместимост 1020L.
- Има широки надуваеми стени, които осигуряват по-голяма сигурност и удобство по време на къпане.
- Басейнът е изработен от висококачествен винил с три въздушни камери, всяка с комбиниран клапан за бързо надуване и спадане.
- Басейнът има специален изпускателен клапан, с който можете да подменяте и освежавате периодично водата.
- За да надуете по-бързо и леcно басейна, Bи е необходима помпа (продава се отделно).
- За да се избегне cпуквaнe се пpeпopъчвa пocтaвянeтo нa бaceйнa въpху пoдлoжкa зa бaceйн (продава се отделно).
БАСЕЙН 305X183X56CM INTEX 58485NP
Code: 120695






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POOL TYPE : INFLATABLE
- LENGTH : 305.00 см
- WIDTH : 183.00 см
- HEIGHT : 56.00 см
- CAPACITY LITERS : 1020.00 L
Shipping:
Price: 63.91 €31.95 € / 62.49 лв.
Save: 50 %
| Brand | INTEX |
| MODEL | 58485NP |
| POOL TYPE | INFLATABLE |
| LENGTH | 305.00 см |
| WIDTH | 183.00 см |
| HEIGHT | 56.00 см |
| CAPACITY LITERS | 1020.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| EAN | 6941057454856 |
No documents were found for this product

English 















