ОГРАДНА МРЕЖА ПЛЕТЕНА С ПОКРИВАЛО 1X10M ROSSIMA Grass Fence Premium
Код: 129642









Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : МРЕЖИ
- ВИСОЧИНА : 100.00 см
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от3.59 €
/
7.02лв.
| Марка | ROSSIMA |
| МОДЕЛ | Grass Fence Premium |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | МРЕЖИ |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 см |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА | 48X48MM |
| МАТЕРИАЛ | поцинкована оградна мрежа |
| ТЕГЛО | 20.000 kg |
| EAN | 3800217082021 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























