ОГРАДНА МРЕЖА ПЛЕТЕНА С ПОКРИВАЛО 1X10M ROSSIMA Grass Fence Premium
Code: 129642









The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- FENCES TYPE : МРЕЖИ
- HEIGHT : 100.00 см
- LENGTH : 1000.00 см
Shipping:
See credit plans
from3.59 €
/
7.02лв.
| Brand | ROSSIMA |
| MODEL | Grass Fence Premium |
| FENCES TYPE | МРЕЖИ |
| HEIGHT | 100.00 см |
| LENGTH | 1000.00 см |
| MESH SIZE | 48X48MM |
| MATERIAL | поцинкована оградна мрежа |
| WEIGHT | 20.000 kg |
| EAN | 3800217082021 |
No documents were found for this product

English 



























