ОГРАДНА МРЕЖА ПЛЕТЕНА С ПОКРИВАЛО 1.5X10M ROSSIMA Grass Fence Premium
Code: 129643









The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- FENCES TYPE : МРЕЖИ
- HEIGHT : 150.00 см
- LENGTH : 1000.00 см
Shipping:
See credit plans
from5.48 €
/
10.72лв.
Interest, fees and APR

10х14.50€
/
10х28.36лв.
| Brand | ROSSIMA |
| MODEL | Grass Fence Premium |
| FENCES TYPE | МРЕЖИ |
| HEIGHT | 150.00 см |
| LENGTH | 1000.00 см |
| MESH SIZE | 48X48MM |
| MATERIAL | поцинкована оградна мрежа |
| WEIGHT | 25.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЛЪТНОСТ: 95% |
| EAN | 3800217082038 |
No documents were found for this product

English 



























