ОГРАДНА МРЕЖА ПЛЕТЕНА С ПОКРИВАЛО 1.5X10M ROSSIMA Grass Fence Premium
Код: 129643









Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : МРЕЖИ
- ВИСОЧИНА : 150.00 см
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от5.48 €
/
10.72лв.
Лихва, такси и ГПР

10х14.50€
/
10х28.36лв.
| Марка | ROSSIMA |
| МОДЕЛ | Grass Fence Premium |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | МРЕЖИ |
| ВИСОЧИНА | 150.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 см |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА | 48X48MM |
| МАТЕРИАЛ | поцинкована оградна мрежа |
| ТЕГЛО | 25.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЛЪТНОСТ: 95% |
| EAN | 3800217082038 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























