ОГРАДНА МРЕЖА QUADRA 05
Завършена с гладки ръбове от двете страни, мрежата може да се монтира на балконски парапети, за да се предотврати падането на малки предмети.

Български 
| Марка | TENAX |
| МОДЕЛ | QUADRA 05 |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | МРЕЖА |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 см |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА | 0.4 X 0.4 |
| ПОКРИТИЕ | PVC |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ТЕГЛО | 0.850 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗЕЛЕН ЦВЯТ |
| EAN | 8002929035646 |