ОГРАДНА МРЕЖА QUADRA 05
Завършена с гладки ръбове от двете страни, мрежата може да се монтира на балконски парапети, за да се предотврати падането на малки предмети.

English 
| Brand | TENAX |
| MODEL | QUADRA 05 |
| FENCES TYPE | МРЕЖА |
| HEIGHT | 100.00 см |
| LENGTH | 500.00 см |
| MESH SIZE | 0.4 X 0.4 |
| FINISH | PVC |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WEIGHT | 0.850 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗЕЛЕН ЦВЯТ |
| EAN | 8002929035646 |