МОТОРНА БЕНЗИНОВА КОСА SICO GARDEN 520B 52.0 см3, 1.90 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА 42.00 см, ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ 25.00 см
Код: 229121
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 52.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 1.90 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА : 42.00 см
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ : 25.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от2.90 €
/
5.67лв.
| Марка | SICO GARDEN |
| МОДЕЛ | 520B |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 52.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 1.90 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА | 42.00 см |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ | 25.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ДРЪЖКАТА | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800151317142 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















