МОТОРНА БЕНЗИНОВА КОСА SICO GARDEN 520B 52.0 см3, 1.90 КС, CUTTING WIDTH OF THREAD 42.00 см, CUTTING WIDTH WITH KNIFE 25.00 см
Code: 229121
In stock
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 52.0 см3
- RATED POWER : 1.90 КС
- CUTTING WIDTH OF THREAD : 42.00 см
- CUTTING WIDTH WITH KNIFE : 25.00 см
Shipping:
See credit plans
from2.90 €
/
5.67лв.
| Brand | SICO GARDEN |
| MODEL | 520B |
| ENGINE DISPLACEMENT | 52.0 см3 |
| RATED POWER | 1.90 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE | 25.00 см |
| ADJUSTABLE HANDLE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 4.200 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800151317142 |
No documents were found for this product

English 




















