МОТОРНА САМОХОДНА КОСАЧКА STIHL RM 655.1 VS 173.0 см3, 3.50 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 53.00 см, САМОХОДНА ФУНКЦИЯ
Код: 231266
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 173.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 3.50 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 53.00 см
- ОБЕМ НА КОША : 70 L
- САМОХОДНА ФУНКЦИЯ
Доставка:
Купи на изплащане
от44.54 €
/
87.11лв.
Лихва, такси и ГПР

10х117.90€
/
10х230.59лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RM 655.1 VS |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 173.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.50 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 53.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 85 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 2500 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 70 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 50.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 886661629305 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















