МОТОРНА САМОХОДНА КОСАЧКА HUSQVARNA LC140SP 125.0 см3, 2.40 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 40.00 см, САМОХОДНА ФУНКЦИЯ
Код: 226419
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 125.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 2.40 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 40.00 см
- ОБЕМ НА КОША : 50 L
- САМОХОДНА ФУНКЦИЯ
Доставка:
Купи на изплащане
от13.22 €
/
25.86лв.
Лихва, такси и ГПР

10х35.00€
/
10х68.45лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | LC140SP |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 125.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 2.40 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1800 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 40.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 75 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 500 m² |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 26.800 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7392930544499 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















