МОТОРНА САМОХОДНА КОСАЧКА HUSQVARNA LC140SP 125.0 см3, 2.40 КС, CUTTING WIDTH 40.00 см, SELF PROPELLED FUNCTION
Code: 226419
In stock
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 125.0 см3
- RATED POWER : 2.40 КС
- CUTTING WIDTH : 40.00 см
- CAPACITY OF CATCH BOX : 50 L
- SELF PROPELLED FUNCTION
Shipping:
See credit plans
from13.22 €
/
25.86лв.
Interest, fees and APR

10х35.00€
/
10х68.45лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | LC140SP |
| TYPE ENGINE | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT | 125.0 см3 |
| RATED POWER | 2.40 КС |
| POWER CONSUMPTION | 1800 W |
| CUTTING WIDTH | 40.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 75 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 500 m² |
| SELF PROPELLED FUNCTION | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 26.800 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7392930544499 |
No documents were found for this product

English 


















