МОТОРНА САМОХОДНА КОСАЧКА CASTEL GARDEN XC 53 S 166.0 см3, 3.49 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 51.00 см, САМОХОДНА ФУНКЦИЯ
Код: 228579








Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 166.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 3.49 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 51.00 см
- ОБЕМ НА КОША : 60 L
- САМОХОДНА ФУНКЦИЯ
Купи на изплащане
от11.82 €
/
23.12лв.
Лихва, такси и ГПР

10х31.29€
/
10х61.20лв.
Цена: 368.10 €312.88 € / 611.94 лв.
Спести: 15 %
| Марка | CASTEL GARDEN |
| МОДЕЛ | XC 53 S |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 166.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.49 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 51.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 22 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 80 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 60 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДВИГАТЕЛ: STIGA |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8008984851634 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















