МОТОРНА КОСАЧКА STIHL RM 253.3 127.0 см3, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 51.00 см
Код: 235529
В наличност
+
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 127.0 см3
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 51.00 см
- ОБЕМ НА КОША : 55 L
Доставка:
Купи на изплащане
от18.85 €
/
36.87лв.
Лихва, такси и ГПР

10х49.90€
/
10х97.60лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RM 253.3 |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 127.0 см3 |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 51.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 100 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 1800 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 55 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 31.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 886661889563 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















