МОТОРНА КОСАЧКА STIHL RM 253.3 T 127.0 см3, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 51.00 см, ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ
Код: 235530
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 127.0 см3
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 51.00 см
- ОБЕМ НА КОША : 55 L
Доставка:
Купи на изплащане
от22.63 €
/
44.26лв.
Лихва, такси и ГПР

10х59.90€
/
10х117.15лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RM 253.3 T |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 127.0 см3 |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 51.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 100 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 1800 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 55 L |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 795711869007 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














