МОТОРНА КОСАЧКА STIHL RM 2.2 R 139.0 см3, 2.80 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 46.00 см, ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ
Код: 231606
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 139.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 2.80 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 46.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от13.94 €
/
27.26лв.
Лихва, такси и ГПР

10х36.90€
/
10х72.17лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RM 2.2 R |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 139.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 2.80 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 46.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 28 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 85 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 1500 m² |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 23.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МУЛЧИРАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 886661689569 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














