МОТОРНА КОСАЧКА С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ KAISER FM24-70 452.0 см3, 12.00 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 69.00 см
Код: 238726
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 452.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 12.00 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 69.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | KAISER |
| МОДЕЛ | FM24-70 |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 452.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 12.00 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 69.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 120 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8025518526615 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














