МОТОРНА КОСАЧКА С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ KAISER FM24-70 452.0 см3, 12.00 КС, CUTTING WIDTH 69.00 см
Code: 238726
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 452.0 см3
- RATED POWER : 12.00 КС
- CUTTING WIDTH : 69.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | KAISER |
| MODEL | FM24-70 |
| TYPE ENGINE | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT | 452.0 см3 |
| RATED POWER | 12.00 КС |
| CUTTING WIDTH | 69.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 120 мм |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8025518526615 |
No documents were found for this product

English 














