МОКЕТ TARKETT ROYAL TERMO 44681 4M
Код: 232207



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН
- ШИРИНА : 2000.00 мм
Цена: 13.80 €9.66 € / 18.89 лв.
Спести: 30 %
| Марка | TARKETT |
| МОДЕЛ | ROYAL TERMO 44681 4M |
| КОЛЕКЦИЯ | ROYAL TERMO |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ШИРИНА | 2000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 15.00 мм |
| ГЪСТОТА | 2150 g/m2 |
| ОСНОВА | ТЕРМО |
| ДИЗАЙН | 44681 |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | M2 |
| EAN | 8605015798793 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











