МОКЕТ TARKETT ROYAL TERMO 44681 4M
Code: 232207



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН
- WIDTH : 2000.00 мм
Price: 13.80 €9.66 € / 18.89 лв.
Save: 30 %
| Brand | TARKETT |
| MODEL | ROYAL TERMO 44681 4M |
| COLLECTION | ROYAL TERMO |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| WIDTH | 2000.00 мм |
| HEIGHT | 15.00 мм |
| DENSITY | 2150 g/m2 |
| BASE | ТЕРМО |
| DESIGN | 44681 |
| PRIMARY UNIT NAME | M2 |
| EAN | 8605015798793 |
No documents were found for this product

English 











