МОКЕТ TARKETT ELEMENT PLUS 176EP 4M
Код: 245153


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН
- ШИРИНА : 4000.00 мм
| Марка | TARKETT |
| МОДЕЛ | ELEMENT PLUS 176EP 4M |
| КОЛЕКЦИЯ | ELEMENT PLUS |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 21 |
| ШИРИНА | 4000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 3.50 мм |
| ГЪСТОТА | 860 g/m2 |
| ОСНОВА | LATEX COMPOUND |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| ДИЗАЙН | 176EP |
| EAN | 8605044880698 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










