МОКЕТ TARKETT ELEMENT PLUS 176EP 4M
Code: 245153


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН
- WIDTH : 4000.00 мм
| Brand | TARKETT |
| MODEL | ELEMENT PLUS 176EP 4M |
| COLLECTION | ELEMENT PLUS |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| CLASS OF USAGE | 21 |
| WIDTH | 4000.00 мм |
| HEIGHT | 3.50 мм |
| DENSITY | 860 g/m2 |
| BASE | LATEX COMPOUND |
| COLOUR | КАФЯВ |
| DESIGN | 176EP |
| EAN | 8605044880698 |
No documents were found for this product

English 










