SAMSUNG GALAXY XCOVER 7 5G G556B 6.60 ", 128 GB, RAM 6 GB, 50 MP, 5G
Код: 503494

В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH : 6.60 "
- ВГРАДЕНА ПАМЕТ : 128 GB
- DUAL SIM
- BLUETOOTH
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 4050 mAh
Доставка:
Купи на изплащане
от9.63 €
/
18.83лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.50€
/
10х49.87лв.
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ | GALAXY XCOVER 7 5G G556B |
| ПРОЦЕСОР | MediaTek Dimensity 6100+ |
| ТИП | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.60 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ | 16.76 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | PLS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1080x2408 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ | 108 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 5 MP |
| АВТО ФОКУС | Да |
| СВЕТКАВИЦА | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | ANDROID |
| ВЕРСИЯ | 14 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 2.2 GHz Dual + 2 GHz Hexa-core |
| DUAL SIM | Да |
| ТИП SIM КАРТА | NANO+eSIM |
| GPS | Да |
| A-GPS SUPPORT | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| WLAN | Да |
| NFC | Да |
| 3G | Да |
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| MP3 | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | IP68 |
| ТЕГЛО | 240 g |
| РАЗМЕР | 169X80.1X10.2 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4050 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Не |
| ИНТЕРФЕЙС | USB TYPE-C |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ | A |
| ЦВЯТ | BLACK |
| EAN | 8806095382531 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















