МИКРОВЪЛНОВА ФУРНА CANDY CMG 2071 M 700.0 W, ФУНКЦИЯ ГРИЛ, 20.00 L
Код: 808532
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 20.00 L
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ | CMG 2071 M |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 20.00 L |
| ГРИЛ МОЩНОСТ | 900.00 W |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ | Не |
| КОНВЕКЦИЯ | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИСОЧИНА | 26.20 см |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.00 м |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | ЕМАЙЛИРАНО |
| ТАЙМЕР ДО | 30.000 мин |
| СТОЙКА ЗА ГРИЛ | Да |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ | Да |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА | Не |
| ТЕГЛО | 11.30 kg |
| ШИРИНА | 45.20 см |
| ДЪЛЖИНА | 33.50 см |
| EAN | 8016361809086 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















