МИКРОВЪЛНОВА ФУРНА CANDY CMG 2071 M 700.0 W, GRILL FUNCTION, 20.00 L
Code: 808532
Product is out of stock
Short Description
- CAPACITY LITERS : 20.00 L
| Brand | CANDY |
| MODEL | CMG 2071 M |
| CAPACITY LITERS | 20.00 L |
| GRILL POWER | 900.00 W |
| MECHANICAL CONTROL | Yes |
| ELECTRONIC CONTROL | No |
| TOUCH CONTROL | No |
| COLOUR | БЯЛ |
| UNFREEZE | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS | No |
| CONVECTION | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| HEIGHT | 26.20 см |
| CABLE LENGTH | 1.00 м |
| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| CONTROL TYPE | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| INNER COVERING | GLAZED |
| TIMER TO | 30.000 мин |
| GRILL STAND | Yes |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| DISPLAY | No |
| CHILD LOCK | No |
| WEIGHT | 11.30 kg |
| WIDTH | 45.20 см |
| LENGTH | 33.50 см |
| EAN | 8016361809086 |
No documents were found for this product

English 





















