ПЛАНКА ЗА КРАК 4 БР. X-IT бинго
Код: 460069
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : ДРУГО
- ШИРИНА : 12.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 58.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | бинго |
| СЕЧЕНИЕ | ДРУГО |
| ШИРИНА | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 58.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | АЛУМИНИЙ |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Не |
| С ПЛАНКА | Да |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.036 kg |
| EAN | 3800157701266 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











