ПЛАНКА ЗА КРАК 4 БР. X-IT бинго
Code: 460069
In stock
Short Description
- CROSS SECTION : ДРУГО
- WIDTH : 12.00 мм
- LENGTH : 58.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | бинго |
| CROSS SECTION | ДРУГО |
| WIDTH | 12.00 мм |
| LENGTH | 58.00 мм |
| COVERING | АЛУМИНИЙ |
| WITH ADJUSTING SCREW | No |
| WITH SUPPORT | Yes |
| WITH WHEEL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.036 kg |
| EAN | 3800157701266 |
No documents were found for this product

English 











