МЕБЕЛЕН КРАК X-IT
Код: 460052
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : КВАДРАТ
- ШИРИНА : 40.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| СЕЧЕНИЕ | КВАДРАТ |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Да |
| С ПЛАНКА | Да |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.183 kg |
| EAN | 3800157701099 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











