МЕБЕЛЕН КРАК X-IT
Code: 460052
In stock
Short Description
- CROSS SECTION : КВАДРАТ
- WIDTH : 40.00 мм
- LENGTH : 200.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| CROSS SECTION | КВАДРАТ |
| WIDTH | 40.00 мм |
| LENGTH | 200.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| WITH ADJUSTING SCREW | Yes |
| WITH SUPPORT | Yes |
| WITH WHEEL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.183 kg |
| EAN | 3800157701099 |
No documents were found for this product

English 











