МЕБЕЛЕН КРАК 4 БР. X-IT бинго
Код: 460066
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : КРЪГ
- ШИРИНА : 28.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 30.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | бинго |
| СЕЧЕНИЕ | КРЪГ |
| ШИРИНА | 28.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 30.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ПОКРИТИЕ | СИВ |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Не |
| С ПЛАНКА | Не |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.048 kg |
| EAN | 3800157701235 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











