МЕБЕЛЕН КРАК 4 БР. X-IT бинго
Code: 460066
In stock
Short Description
- CROSS SECTION : КРЪГ
- WIDTH : 28.00 мм
- LENGTH : 30.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | бинго |
| CROSS SECTION | КРЪГ |
| WIDTH | 28.00 мм |
| LENGTH | 30.00 мм |
| MATERIAL | PVC |
| COVERING | СИВ |
| WITH ADJUSTING SCREW | No |
| WITH SUPPORT | No |
| WITH WHEEL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.048 kg |
| EAN | 3800157701235 |
No documents were found for this product

English 











