МЕБЕЛЕН КРАК 2 БР. X-IT Камбана
Код: 460057


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : КРЪГ
- ШИРИНА : 62.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 50.00 мм
Доставка:
Цена: 2.19 €1.09 € / 2.13 лв.
Спести: 50 %
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | Камбана |
| СЕЧЕНИЕ | КРЪГ |
| ШИРИНА | 62.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ПОКРИТИЕ | ЧЕРЕН |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Не |
| С ПЛАНКА | Да |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.128 kg |
| EAN | 3800157701143 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










