МЕБЕЛЕН КРАК 2 БР. X-IT Камбана
Code: 460057


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- CROSS SECTION : КРЪГ
- WIDTH : 62.00 мм
- LENGTH : 50.00 мм
Shipping:
Price: 2.19 €1.09 € / 2.13 лв.
Save: 50 %
| Brand | X-IT |
| MODEL | Камбана |
| CROSS SECTION | КРЪГ |
| WIDTH | 62.00 мм |
| LENGTH | 50.00 мм |
| MATERIAL | PVC |
| COVERING | ЧЕРЕН |
| WITH ADJUSTING SCREW | No |
| WITH SUPPORT | Yes |
| WITH WHEEL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.128 kg |
| EAN | 3800157701143 |
No documents were found for this product

English 










