ДИСТАНЦИОНЕР X-IT
Код: 460072
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : КРЪГ
- ШИРИНА : 42.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| СЕЧЕНИЕ | КРЪГ |
| ШИРИНА | 42.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Не |
| С ПЛАНКА | Не |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.254 kg |
| EAN | 3800157701297 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











