ДИСТАНЦИОНЕР X-IT
Code: 460072
In stock
Short Description
- CROSS SECTION : КРЪГ
- WIDTH : 42.00 мм
- LENGTH : 200.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| CROSS SECTION | КРЪГ |
| WIDTH | 42.00 мм |
| LENGTH | 200.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| WITH ADJUSTING SCREW | No |
| WITH SUPPORT | No |
| WITH WHEEL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.254 kg |
| EAN | 3800157701297 |
No documents were found for this product

English 











